Erzurum - Nene Hatun Mezarı | Şoray Uzun Yolda

Erzurum, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi dokuzuncu şehri. 2015 itibarıyla 779.321 kişilik nüfusa sahiptir ve 999 kişi göç vermiştir. Nüfus bakımından Doğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük üçüncü ilidir. Denizden yüksekliği yaklaşık 1900 m olan Erzurum, tarihin ilk dönemlerinden beri yerleşim yeridir.
Türkiye’nin dört bir yanından insan manzaralarını ve ilginç yaşam hikayelerini ekrana getiren program, izleyenleri Anadolu’da bir uçtan bir uca seyahate çıkarıyor.
Sempatik sunucu Şoray Uzun’un sunumuyla ekrana gelen programda, Kars’tan Edirne’ye, Trabzon’dan Antalya’ya uzanan bir seyahatte adım adım Anadolu turuna çıkıp, hem de eğlenceli bir saat geçireceksiniz. Şoray Uzun Yolda’da, Van Ahtamar’da kahvaltı yapıp, Afyon’da katmerin tadına bakarken, Konya Taşkent’in taş evlerindeki yaşama seyirlik edip, Edirne’de Kırkpınar güreşlerine canlı canlı tanık olacaksınız
Hayatın farklı renkleri, ilginç insan manzaraları ve keyifli bir program Şoray Uzun’un esprili sunumuyla ekrana geliyor.

Herunterladen

görünümler
1,039

YORUMLAR

  • Daha dün abone oldumda severekte izliyodumda MELDA YILMAZ kim....sen her çekime gittiğinde onumu düdükledin eşin ve çocuklarını düşünmedinmi????

    Musa KilicMusa Kilic8 aylar önce